Linn Fernström digital print

660632

LINN FERNSTRÖM (född 1974): "Blodkärl", signerad och numrerad 65/450, digital print, bildmått ca 51x40 cm

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9

Linn Fernström digital print

Budhistorik (13 bud)
5114998
5 800
5114305
5 600
5114634
5 400
5114305
5 200
5114633
5 000

Slutpris SEK:
5 800
599 EUR, 715 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.