Pablo Picasso färglitografi

660625

PABLO PICASSO (1881-1973): Sala Gaspar, signerad och numrerad 5/50, färglitografi, ca 75x52 cm

LITTERATUR: Bloch 1293.

Fläckar, gulnader

Rum 4

Pablo Picasso färglitografi

Budhistorik (34 bud)
5116009
17 500
5116007
17 000
5116001
16 500
5116000
16 000
5115999
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 783 EUR, 2 156 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.