Oscar Törnå, Stilla kustlandskap

659386

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Stilla kustlandskap, signerad O Törnå, olja på duk, 74,5x111 cm

Dubblerad

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (12 bud)
5189833
8 000
5189826
6 200
5189180
6 000
5188698
5188199
1 400

Slutpris SEK:
8 000
785 EUR, 872 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.