Sandro Chia carborundum etsning

658429

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Utan titel, 1989-90, signerad och numrerad Chia 34/50, carborundum etsning, 123x99 cm

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (19 bud)
5190026
5 000
5190001
4 800
5184748
4 600
5190000
4 600
5184748
4 400

Slutpris SEK:
5 000
491 EUR, 545 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.