Sandro Chia carborundum etsning

658419

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Figurkomposition, signerad och numrerad Chia, 34/50, carborundum etsning, ca 93 x 111 cm

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (31 bud)
5192071
6 600
5192023
6 400
5191981
6 200
5191826
6 000
5191737
5 800

Slutpris SEK:
6 600
648 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.