Hårtork Müholos

658086

HÅRTORK, 1900-talets första hälft, Müholos, firma Müller & Hoffman Leipzig, kromad metall på gjutjärnsstativ, medföljer plattång och frisörsax, höjd 160 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, omarbetad till golvlampa

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Hårtork Müholos

Budhistorik (17 bud)
5151032
5150585
3 800
5148847
3 600
5150577
3 400
5148847
3 200

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.