Klot granitell

658048

KLOT, tre stycken, 18/1900-tal, granitell, diameter 9 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Klot granitell

Budhistorik (37 bud)
5153455
4 800
5153495
4 600
5153455
4 400
5153483
4 200
5153455

Slutpris SEK:
4 800
471 EUR, 523 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.