Stolar Swedish Grace

658043

STOLAR, ett par, Swedish Grace, fanerade med björk och jakaranda, ryggbrickan med geometrisk intarsiadekor, sannolikt originalklädsel, sitthöjd 43 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Möbler, Stolar, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Stolar Swedish Grace

Budhistorik (10 bud)
5152057
4 600
5152053
4 400
5152043
4 200
5138405
5138405
3 400

Slutpris SEK:
4 600
452 EUR, 501 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.