Vägglampett Art déco

657918

VÄGGLAMPETT, Art déco 1920-/30-tal, patinerad brons, i form av kvinnofigur, två ljuspipor, höjd 34 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Belysning, Vägglampor, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Vägglampett Art déco

Budhistorik (30 bud)
5152224
4 200
5152441
5152224
3 600
5152416
3 400
5152224
3 200

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.