Kolonnskåp ett par

657861

KOLONNSKÅP, ett par, Karl Johan, fanerade med mahogny, träskuren dekor med akantusblad, rosetter och palmetter, nycklar medföljer, höjd 72, 58,5 x 37 cm

PROVENIENS: Stopalo

Delar av dekorlister saknas, mindre lagningar

Ändringar/tillägg

Möbler, Skåp, byråer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Kolonnskåp ett par

Budhistorik (26 bud)
5150664
17 500
5150605
17 000
5150663
17 000
5150605
16 500
5150581
16 000

Slutpris SEK:
17 500
1 718 EUR, 1 908 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.