Vas Rörstrand 1900-talets början

657814

RÖRSTRAND, vas, jugend, 1900-talets början, reliefdekor av tistlar, lysterglasyr, stämplad Rörstrand, höjd 33 cm

PROVENIENS: Stopalo

Lagning vid mynningen

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Keramik/Porslin, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (28 bud)
5152191
5 200
5152200
5 000
5152191
4 600
5151051
4 400
5151615
4 200

Slutpris SEK:
5 200
510 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.