Skulpturer 1800-tal

657800

SKULPTURER, ett par, 1800-tal, Backanter, patinerad brons, monterade på socklar av svart marmor, höjd 23,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Socklar med ställvisa nagg

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Metall, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulpturer 1800-tal

Budhistorik (30 bud)
5151317
9 400
5151307
9 200
5151312
9 200
5151307
9 000
5151310
8 800

Slutpris SEK:
9 400
923 EUR, 1 025 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.