Skulptur 1900-tal

657799

SKULPTUR, 1900-tal, knästående yngling, patinerad brons, monterad på marmorsockel, höjd 45 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Metall, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur 1900-tal

Budhistorik (26 bud)
5153225
7 200
5153060
7 000
5153097
6 800
5153060
6 600
5153093
6 400

Slutpris SEK:
7 200
707 EUR, 785 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.