Urna Orrloksporfyr

657795

URNA, 1800-tal, Orrloksporfyr, balusterformad, höjd 35,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Fotplatta med kantlagning, smärre nagg, möjligen saknas kröndel

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Urna Orrloksporfyr

Budhistorik (24 bud)
5152268
6 400
5151859
6 200
5152265
6 200
5151859
5 400
5152262
5 200

Slutpris SEK:
6 400
628 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.