Ljusstakar England 1800-tal

657791

LJUSSTAKAR, ett par, viktorianska, stämplade William Comyns, London 1893, silvermonterad sköldpadd, höjd 12 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ett skaft med mindre spricka, limrester

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Ljusstakar England 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
5149293
3 400
5148476
3 200
5148475
2 600
5146838
1 700
5146548
1 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.