Skeppsporträtt

657761

SKEPPSPORTRÄTT (1900-tal), The American Brig Belvedere going out from New York 1838, reverse glass coloured print, 41x57 cm,

PROVENIENS: Tore Wretman

Konst, Grafik, Tore Wretman, Nautica/Technica

Nybrogatan 32, Stockholm

Skeppsporträtt

Budhistorik (20 bud)
5190604
5186911
5187406
1 900
5186911
1 800
5185138
1 700

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.