Ragnar Persson, Landskap med figur

657759

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Landskap med figur, signerad RP, olja på duk fäst på pannå, 38x46 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Krackelerad, ytsmuts

Konst, Modernt måleri, Tore Wretman

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

5179709
5156358
5155917

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.