Wibeke Beck-Friis (Wickela), tygapplikation

657739

WIBEKE BECK-FRIIS "Wickela" (1916-2008): Porträtt av Caron på terrassen i Mougins, tygapplikation, monogramsignerad, 39x62 cm.

PROVENIENS: Tore Wretman

Konst, Modernt måleri, Tore Wretman

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (50 bud)
5191248
7 200
5191247
7 000
5191244
6 800
5191239
6 600
5191241
6 400

Slutpris SEK:
7 200
707 EUR, 785 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.