Dörrhandtag Herman Bergman

657703

DÖRRHANDTAG, 1900-talets första hälft, gjutarmärkt H.Bergman, i form av hand med åskvägg, 14,5 x 10 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Metall, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Dörrhandtag Herman Bergman

Budhistorik (19 bud)
5152350
2 800
5149959
2 600
5147212
2 400
5125803
5124885

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.