Skulptur René Charles Massé

657660

RENE CHARLES MASSE (1855-1913): Affaire d'honneur, märkt Ch Masse, bronspatinerad zink, monterad på träsockel, höjd 65 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, värjan ej ursprunglig samt något stukad

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur René Charles Massé

Budhistorik (25 bud)
5152225
5152207
3 800
5152212
3 800
5152207
3 600
5152206
3 400

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.