Olle Nyman, Syrenbukett

657647

OLLE NYMAN (1909-1999): Syrenbukett, gouache/akryl på papper, 71x60,5 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

smärre skador

Konst, Modernt måleri, Tore Wretman

Nybrogatan 32, Stockholm

Olle Nyman, Syrenbukett

Budhistorik (65 bud)
5192025
25 000
5192024
24 000
5192016
23 000
5192022
22 000
5192016
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 454 EUR, 2 725 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.