Kolonnskåp ett par

657602

KOLONNSKÅP, ett par, Karl Johan, bonad björk, rak form, svärtad skiva och sockel, dörrar med sköldformad nyckelskylt av ben, inredning med låda och hylla, höjd 93, 46 x 37 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador, repor, lås saknas

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Möbler, Skåp, byråer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Kolonnskåp ett par

Budhistorik (22 bud)
5152744
10 500
5150056
10 000
5150056
9 000
5145103
8 800
5150055
8 600

Slutpris SEK:
10 500
1 031 EUR, 1 145 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.