Skulptur Victor Demanet

657592

VICTOR DEMANET (Frankrike/Belgien 1895-1964): La Marteleur, signerad och daterad V. Demanet 14, patinerad brons, höjd 35,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur Victor Demanet

Budhistorik (4 bud)

5152234
3 400
5150819
3 200
5150476
5121316
1 400

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.