Skulptur 1900-tal

657564

SKULPTUR, 1900-tal, Faun med vinsäck, guldpatinerad metall, monterad på stensockel, höjd 58 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage, mindre attribut saknas

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur 1900-tal

Budhistorik (29 bud)
5152463
11 000
5152219
10 500
5152462
10 500
5152219
10 000
5152459
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 080 EUR, 1 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.