Oljemålning 1700-tal

657539

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Rebecka vid brunnen, oval 120 x 87,5 cm, monterad i träskuren ram

PROVENIENS: Stopalo

Dubblerad, retuscher

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Äldre måleri, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (13 bud)
5148804
9 600
5148802
9 000
5148801
8 000
5148800
6 000
5147719
5 800

Slutpris SEK:
9 600
942 EUR, 1 046 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.