Jan Van Huysum hans efterföljare olja på pannå

657506

JAN VAN HUYSUM, hans efterföljare; Landskap med figurscen, olja på pannå, 24,5 x 31,5 cm, monterad i brunbetsad ram med hopplister

PROVENIENS: Stopalo

Liten spricka i pannån

Ändringar/tillägg

Konst, Äldre måleri, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (41 bud)
5152561
11 000
5152556
10 500
5152549
10 000
5152547
9 800
5152541
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 080 EUR, 1 199 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.