Bricka 1800-tal

657496

BRICKA, 1800-tal, bataljscen mellan franska och brittiska armén, polykromt bemålad plåt, 66 x 49 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, skador

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Bricka 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
5152424
3 400
5150373
3 200
5152423
3 200
5150373
2 600
5149269
2 400

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.