Taklampa 1900-tal

657471

TAKLAMPA, gotiskstil, 1900-tal, sexarmad, dekor av fabeldjur, patinerad gips, höjd 100, diameter 90 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ställvisa skador och lagningar

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Belysning, Taklampor, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Taklampa 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
5153666
4 600
5129946
4 400
5153663
4 200
5129946
5153662
3 800

Slutpris SEK:
4 600
452 EUR, 501 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.