Taklampa jugend

657469

TAKLAMPA, jugend, dekor av satyrer och vindruvsklassar, patinerad koppar, tygklädd skärm, höjd 130, diameter 70 cm

PROVENIENS: Stopalo

Textil med skador

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Belysning, Taklampor, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Taklampa jugend

Budhistorik (6 bud)
5153408
5148265
1 800
5139683
1 700
5138439
1 400
5138212

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.