Skulptur Carl Johan Bonnesen

657459

CARL JOHAN BONNESEN (Danmark 1868-1933): Atleter,
signerad och daterad C.I B 1917, patinerad brons, höjd 59 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur Carl Johan Bonnesen

Budhistorik (40 bud)
5153467
20 000
5153465
19 500
5153453
19 000
5153451
18 500
5153446
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 963 EUR, 2 180 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.