Bordslampor Louis XVI-stil

657458

BORDSLAMPOR, ett par, Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft, förgylld brons och carraramarmor, pelare i form av pilkoger, höjd 84 cm

PROVENIENS: Stopalo

Obetydligt slitage, omarbetade för el

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Belysning, Bordslampor, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Bordslampor Louis XVI-stil

Budhistorik (25 bud)
5153472
13 000
5149945
12 500
5149945
10 500
5151973
10 000
5149945
9 800

Slutpris SEK:
13 000
1 276 EUR, 1 417 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.