Ampel 1900-tal

657453

AMPEL, 1900-tal, porslin och mässing, i form av kylixformad skål, antikserande dekor, höjd 48, diameter 36,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Belysning, Taklampor, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Ampel 1900-tal

Budhistorik (27 bud)
5152345
5 800
5152344
5 600
5152331
5 400
5152325
5 200
5152325
4 600

Slutpris SEK:
5 800
569 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.