Borslampfot Restauration

657450

BORDSLAMPFOT, Restauration, Frankrike, brännförgylld och mörkpatinerad brons, dekor av akantus och växtornamentik, kannelerad pelare, höjd 116,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage, omarbetad rovoljelampa, utländsk elmontering

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Belysning, Bordslampor, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Borslampfot Restauration

Budhistorik (17 bud)
5150446
4 800
5151152
4 600
5150446
4 400
5150974
4 200
5150446

Slutpris SEK:
4 800
471 EUR, 523 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.