Skulptur 1700-tal

657445

SKULPTUR, 1700-tal, martyrium, skulpterat och bemålat trä, höjd 45 cm

PROVENIENS: Stopalo

Skador och lagningar, mindre dekordel saknas, senare bemålning

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
5152483
2 600
5152515
2 400
5152483
5149852
5149852
1 700

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.