Fiskfat med lock

657440

FISKFAT MED LOCK, 1900-tal, försilvrad metall, hamrad yta, handtag i form av fiskar, musslor och snäckor, höjd 19, 66,5 x 24,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Fiskfat med lock

Budhistorik (37 bud)
5151906
9 200
5151923
9 000
5151906
8 800
5151921
8 600
5151906
8 000

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.