Bordsplateau 1800-talets andra hälft

657435

BORDSPLATEAU, England 1800-talets andra hälft, naturalistisk form med växtornamentik, pläter, höjd 9,5, diameter 58 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg

Diverse, Hem, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (18 bud)
5150668
3 200
5150660
5150650
2 800
5150565
2 600
5150638
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.