Fat 1800-tal

657434

FAT, renässans-stil, 1800-tal, driven och punsad mässing, dekor av Adam och Eva, diameter 61 cm

PROVENIENS: Stopalo

Lagningar, möjligen omarbetad dekor

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Metall, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Fat 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
5150429
5150472
5150429
1 600
5148491
1 400
5148487
1 300

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.