Oidentifierad konstnär 1800-tal barnporträtt

657422

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av två barn och en äldre pojke i uniform, signerad F.I., olja på duk, 66 x 73,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Äldre måleri, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
5150189
6 000
5145166
5 400
5140803
5 200
5124846
4 200
5123315

Slutpris SEK:
6 000
589 EUR, 654 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.