Akvarell 1700-tal Neapel

657405

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Landskap från Neapel, "Port of Naples contiguous to Portici viewed from the Fountain upon the Mole", akvarell, 39,5 x 60 cm

PROVENIENS: Stopalo

Fuktfläckar

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Äldre måleri, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Akvarell 1700-tal Neapel

Budhistorik (61 bud)
5151693
17 500
5151685
17 000
5151678
16 500
5151681
16 000
5151678
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 718 EUR, 1 908 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.