Skulptur 1800-talets slut

657382

SKULPTUR, 1800-talets slut, Persefone bortrövas av Hades, patinerad brons, höjd 50 cm

PROVENIENS: Stopalo

Attribut saknas

Ändringar/tillägg

Metall, Brons, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Skulptur 1800-talets slut

Budhistorik (37 bud)
5148443
12 500
5151684
12 000
5148443
11 500
5151674
11 000
5148443
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 227 EUR, 1 363 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.