Byrå

657354

BYRÅ, rokoko, fanerad med amarant och plommon, front med parkettläggning, kortsidor med romber, bronsbeslag, skiva av kalksten, nyckel medföljer, höjd 85, 92 x 52 cm

PROVENIENS: Stopalo

Renoverad och kompletterad, mindre fanerskador och torrsprickor

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Möbler, Skåp, byråer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Byrå

Budhistorik (32 bud)
5150399
12 000
5150910
12 000
5150399
11 500
5150756
11 000
5150399
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 178 EUR, 1 308 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.