Byrå senbarock

657309

BYRÅ, senbarock, fanerad alrot och plommon, lagd i friser och fält, förgyllda mässingsbeslag, rak form, front med utskjutande mittparti, svängda ben, nyckel medföljer, höjd 81,116 x 63 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre fanérlagningar och kompletteringar, senare lås och beslag

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Möbler, Skåp, byråer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Byrå senbarock

Budhistorik (8 bud)
5142667
9 600
5140397
5140395
3 400
5138391
3 200
5130154

Slutpris SEK:
9 600
942 EUR, 1 046 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.