Paraplyställ 1900-tal

657276

PARAPLYSTÄLL, 1900-tal, gjutjärn, stativ i form av sittande hund hållandes ridspö, grönpatinerad lös bottenplatta utformad som omlottlagda blad, höjd 58 cm, bredd 60,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Paraplyställ 1900-tal

Budhistorik (37 bud)
5151085
9 000
5150768
8 800
5151084
8 600
5150768
8 400
5151083
8 200

Slutpris SEK:
9 000
884 EUR, 981 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.