Korsett omkring 1900

657273

KORSETT, omkring 1900, läder med metallförstärkningar, höjd 40 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, ställvisa skador, snörning saknas

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Korsett  omkring 1900

Budhistorik (21 bud)
5153101
4 400
5153096
4 200
5124909
5153094
3 800
5124909
3 600

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.