Bord gustavianskt

657268

SALONGSBORD, gustavianskt av stockholmskvalitet, Anders Lundelius krets, fanerat med alrot och valnöt, beslag av mässing, droppbeslag, avsmalnande ben med fothylsor, höjd 74, 93 x 60 cm

PROVENIENS: Stopalo

Obetydliga lagningar

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Möbler, Soffbord, sidobord, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Bord gustavianskt

Budhistorik (31 bud)
5153989
19 000
5153986
18 500
5153987
18 500
5153986
18 000
5153984
17 500

Slutpris SEK:
19 000
1 865 EUR, 2 071 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.