Pokal omkring 1900

657200

POKAL, omkring 1900, patinerad brons och nautilussnäcka, ställ i form av knäböjande fabelfigur,
höjd 19 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Pokal omkring 1900

Budhistorik (31 bud)
5151329
6 200
5151325
6 000
5151328
6 000
5151325
5 800
5151327
5 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.