Naturaliesamling

657191

NATURALIESAMLING, två stycken, 1900-tal, flintastycken monterade i glasmontrar, ena etikettmärkt Ravnsbjerggård, rammått 30,5 x 36 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Naturaliesamling

Budhistorik (35 bud)
5143583
5 600
5144291
5 400
5143583
5 200
5144290
5 000
5143583
4 200

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.