Byst Gustav III efter Sergel

657182

BYST, 1900-tal, föreställande Gustav III, efter Johan Tobias Sergel, gips, höjd 79 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg, ställvisa fläckar

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Konst, Skulpturer, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Byst Gustav III efter Sergel

Budhistorik (48 bud)
5154025
13 000
5154022
12 500
5154002
12 000
5153955
11 500
5153944
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.