Skål ur Estrid Ericsons samling

657154

SKÅL, 1900-tal, mossagat, oval form, etikettmärkt Estrid Ericsons samling, auktionsnummer 361 Scanart Stockholm i juni 1983, höjd 4, 15 x 11 cm

PROVENIENS: Estrid Ericsons samling
Stopalo

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (24 bud)
5135379
6 400
5148549
6 200
5135379
6 000
5148548
5 800
5135379
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.