Tädgårdskulptur marmor

657138

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-tal, Terpsichore - den lyriska diktkonstens och dansens musa, carraramarmor, höjd 143 cm

PROVENIENS: Stopalo

Utomhuspatina, sockel med kantlagning, ställvisa nagg och sprickor

Ändringar/tillägg
Visning 9-14 september på Nybrogatan 32
Måndag-fredag 11-18
Torsdag kvällsöppet till 20
Lördag 11-16

Diverse, Stopalo

Nybrogatan 32, Stockholm

Tädgårdskulptur marmor

Budhistorik (53 bud)
5153083
110 000
5153099
100 000
5153083
98 000
5153080
96 000
5153035
94 000

Slutpris SEK:
110 000
10 615 EUR, 12 056 USD
Utropspris SEK:
20 000